header foto header foto header foto
header foto header foto header foto
header foto header foto header foto
 

Meisjes O14-2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Lieve van Vilsteren
Manager Bart Willems
Begeleider Silke Rietman
Trainer Robert-Jan van Dijk
Trainer Arnold de Lange
Trainer Lieke Snellink
Trainer Sam Van Dijk
Trainer Kiki Versteeg

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Zutphen MO14-3 Upward MO14-5 10:50
Arnhem MO14-3 Zevenaar MO14-2 12:10
Lochem MO14-2 Doetinchem MO14-3 12:45

Trainingen

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Lochem MO14-2 8 22 7 1 0
2 Zevenaar MO14-2 8 13 4 1 3
3 Arnhem MO14-3 8 13 4 1 3
4 Upward MO14-5 8 10 3 1 4
5 Zutphen MO14-3 8 7 1 4 3
6 Doetinchem MO14-3 8 3 1 0 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 jun Doetinchemse Hockey Club MO14-3 12:45 thuis - Kg 2 (Zand) - lochem
8 jun Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MO14-5 14:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Doetinchem MO14-3 Zevenaar MO14-2 (1-5)final
Lochem MO14-2 Zutphen MO14-3 (5-1)final
Upward MO14-5 Arnhem MO14-3 (0-1)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Zevenaar MO14-2 Upward MO14-5 (5-1)final
Arnhem MO14-3 Lochem MO14-2 (2-3)final
Zutphen MO14-3 Doetinchem MO14-3 (1-0)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Lochem MO14-2 Zevenaar MO14-2 (2-1)scheduled
Arnhem MO14-3 Zutphen MO14-3 (1-0)final
Upward MO14-5 Doetinchem MO14-3 (5-2)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Zevenaar MO14-2 Arnhem MO14-3 (2-1)scheduled
Doetinchem MO14-3 Lochem MO14-2 (2-4)final
Upward MO14-5 Zutphen MO14-3 (2-2)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Arnhem MO14-3 Doetinchem MO14-3 (4-3)final
Zutphen MO14-3 Zevenaar MO14-2 (1-1)final
Lochem MO14-2 Upward MO14-5 (5-1)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Zutphen MO14-3 Lochem MO14-2 (1-1)final
Zevenaar MO14-2 Doetinchem MO14-3 (4-3)final
Arnhem MO14-3 Upward MO14-5 (4-0)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Doetinchem MO14-3 Zutphen MO14-3 (2-0)scheduled
Lochem MO14-2 Arnhem MO14-3 (5-2)final
Upward MO14-5 Zevenaar MO14-2 (1-0)scheduled
ZATERDAG 25 MEI 2024
Doetinchem MO14-3 Upward MO14-5 (2-5)final
Zevenaar MO14-2 Lochem MO14-2 (1-2)final
Zutphen MO14-3 Arnhem MO14-3 (1-1)final