header foto header foto header foto
header foto header foto header foto
header foto header foto header foto
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:15 Keepers Maandag Groep 1 Lieve van Vilsteren KG1 - D
17:15 - 18:30 Meisjes D1 Bart Willems KG1 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes D2 Sophie van Wijk
Lieve van Vilsteren
KG2 - CD
17:15 - 18:15 Meisjes D3 Annemarijn Fett
Fin van der Velde
KG2 - AB
18:00 - 19:00 Keepers Maandag Groep 2 Merlijn Dewasme KG1 - D
18:15 - 19:30 Meisjes C2 Fin van der Velde
Floor Bouma
KG2 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes C3 Annemarijn Fett
Lieve van Vilsteren
KG2 - CD
18:30 - 19:45 Meisjes B3 Thijs Scholten KG1 - AB
19:00 - 20:00 Keepers Maandag Groep 3 Lieve van Vilsteren KG1 - D
19:30 - 20:45 Meisjes C1 Annemarijn Fett
Fin van der Velde
KG2 - AB
19:45 - 21:00 Meisjes A3 KG1 - AB
20:00 - 21:00 Keepers Maandag Groep 4 Jaap Stratingh KG1 - D
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Jongens D3 Carien Nellensteijn
Irma Bijker
KG2 - CD
16:30 - 17:30 Jongens E1 Irma Bijker KG2 - AB
16:30 - 17:30 Jongens E2 Irma Bijker - De Ligny KG2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes F1 Madelief Teerds KG1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes F2 Ziya Berens KG1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D1 Tom van der Laan KG1 - AB
17:30 - 18:45 Jongens D2 Eric van den Bergh
Marco De Bouter
KG1 - CD
18:30 - 19:30 Instroomtraining Trainingsgroep KG2 - CD
18:45 - 20:00 Jongens C1 Merlijn Dewasme KG1 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes B2 Martin Rietman KG2 - AB
19:45 - 21:00 Veterinnen B KG2 - CD
20:00 - 21:15 Dames 30A Martin Rietman KG2 - AB
20:00 - 21:15 Jongens B1 Merlijn Dewasme KG1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:15 Meisjes 8E1 Hans Exterkate KG2 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes 8E2 Hans Exterkate KG2 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes E1 Hans Exterkate KG2 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes E2 Hans Exterkate KG2 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes B1 Roos Siebelink KG2 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes C1 Hans Exterkate KG2 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes C2 Martin Rietman KG1 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes C3 Lisa van Dijk
Paulien Wieringa
KG1 - CD
19:30 - 20:45 Dames 1 Martin Rietman KG1 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes A1 Martin Rietman KG1 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes A2 Wouter Wensink KG1 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes A3 Femke Rietman KG2 - AB
20:15 - 21:30 Trimmers Woensdag Wouter Wensink KG2 - CD
20:45 - 22:00 Heren 35A KG1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Jongens D1 Annemarijn Fett
Fin van der Velde
KG1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens D2 Marco De Bouter KG1 - CD
18:00 - 19:15 Jongens D3 Derrick Bijker KG2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Jikke Fox
Lisa Ravenhorst
KG2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D2 Lisa Ravenhorst
Jikke Fox
KG2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Jikke Fox
Lisa Ravenhorst
KG2 - AB
18:30 - 19:45 Jongens C1 Annemarijn Fett
Fin van der Velde
KG1 - AB
19:45 - 21:00 Jongens B1 Annemarijn Fett
Fin van der Velde
KG1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 Keepers JJ Trainingsgroep KG1 - D Julie Stulen, Marise Klein Bleumink
16:45 - 17:45 Wisselkeepers D t/m A Trainingsgroep KG1 - C
16:45 - 17:45 Jongens E1 Maarten Wonink KG1 - A
16:45 - 17:45 Jongens E2 Maarten Wonink KG1 - A
16:45 - 17:45 Meisjes 8E1 Maarten Wonink KG1 - B
16:45 - 17:45 Meisjes 8E2 Maarten Wonink KG1 - B
16:45 - 17:45 Meisjes E1 Maarten Wonink KG1 - B
16:45 - 17:45 Meisjes E2 Maarten Wonink KG1 - B
18:00 - 19:15 Meisjes B1 Maarten Wonink KG1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes B2 Femke Rietman
Sarah Franssen
KG1 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes B3 Jikke Fox
Lisa Ravenhorst
KG2 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A1 Maarten Wonink KG1 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A2 Julian Dewasme
Martin Rietman
KG2 - AB
19:30 - 20:45 Dames 1 Hans Exterkate KG1 - CD
20:45 - 22:00 Heren 1 Hans Exterkate KG1 - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 09:30 Benjamins KG1
08:30 - 09:30 Kabouters 1 Martin Rietman KG1
08:30 - 09:30 Kabouters 2 KG1
08:30 - 09:45 Trimmers Zaterdag Marcel Peer KG2 - AB
08:45 - 10:00 G-hockey KG2 - CD
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 09:30 Trimmers Zondag Rob Doorn KG1 - AB