header foto header foto header foto
header foto header foto header foto
header foto header foto header foto
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:15 Jongens 8E1 Lieve van Vilsteren
Roos Siebelink
KG2 Onder begeleiding van Sigrid te Winkelhuis
17:15 - 18:15 Meisjes D2 Thijs Scholten KG1 - CD
17:15 - 18:15 Meisjes D3 Arjan van Zanen KG1 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes C1 Thijs Scholten KG1 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes C3 Arjan van Zanen KG1 - AB
19:15 - 20:15 Dames 1 Matthy Fett
Niels Voskamp
KG2 - C Conditietraining
19:15 - 20:15 Heren 1 Matthy Fett
Niels Voskamp
KG2 - C Conditietraining
19:15 - 20:15 Jongens C1 Matthy Fett
Niels Voskamp
KG2 - D Conditietraining
19:15 - 20:15 Jongens C2 Matthy Fett
Niels Voskamp
KG2 - D Conditietraining
19:15 - 20:15 Meisjes A1 Matthy Fett
Niels Voskamp
Roos Siebelink
KG2 - C Conditietraining
19:15 - 20:15 Meisjes A2 Matthy Fett
Niels Voskamp
KG2 - A Conditietraining
19:15 - 20:15 Meisjes B1 Matthy Fett
Niels Voskamp
KG2 - A Conditietraining
19:15 - 20:15 Meisjes B2 Matthy Fett
Niels Voskamp
KG2 - A Conditietraining
19:15 - 20:15 Meisjes B3 Matthy Fett
Niels Voskamp
Roos Siebelink
KG2 - A Conditietraining
19:15 - 20:15 Meisjes C1 Matthy Fett
Niels Voskamp
KG2 - D Conditietraining
19:15 - 20:15 Meisjes C2 Matthy Fett
Niels Voskamp
Roos Siebelink
KG2 - D Conditietraining
19:15 - 20:15 Meisjes C3 Matthy Fett
Niels Voskamp
KG2 - C Conditietraining
19:30 - 20:45 Meisjes A2 Arjan van Zanen KG1 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes B3 Thijs Scholten KG1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens E1 Fin van der Velde
Annemarijn Fett
KG1 Onder begeleiding van Irma Bijker en roos siebelink
16:30 - 17:30 Jongens E2 Frederieke Stapper
Luka Brands
KG1 Onder begeleiding van Irma Bijker en roos siebelink
16:30 - 17:30 Meisjes E1 Sophie van Wijk
Paulien Wieringa
Roos Siebelink
KG1 Onder begeleiding van Irma Bijker en roos siebelink
16:30 - 17:30 Meisjes E2 Fien Arentsen KG1 Onder begeleiding van Irma Bijker en roos siebelink
17:45 - 19:00 Jongens D1 Tom van der Laan KG1
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Fin van der Velde
Floor Bouma
KG2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C2 Tom van der Laan KG1
19:00 - 20:15 Meisjes B1 Martin Rietman KG2 - AB
19:30 - 21:00 Jongens C1 Tom van der Laan KG1 - AB
19:45 - 21:00 Veterinnen B KG2 - CD Trainer: Jørgen van Bosse
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 Jongens F1 Fien Arentsen KG1 - AB Onder begeleiding van Arjan van Zanen
16:45 - 17:45 Meisjes F1 Maud Vreeman KG1 - AB Onder begeleiding van Arjan van Zanen
16:45 - 17:45 Mix F Milou van Harselaar
Roxy van Leeuwen
KG1 - AB Onder begeleiding van Arjan van Zanen
17:15 - 18:15 Wisselkeepers D t/m A Trainingsgroep KG1 - CD Merlijn Dewasme en Lieve van Vilsteren
17:15 - 18:15 Meisjes 8E1 Sophie van Wijk
Frederieke Stapper
Roos Siebelink
KG2 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes C2 Walter Kloosterboer KG2 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes C3 Arjan van Zanen KG1 - AB
18:15 - 19:15 Keepers C/D Trainingsgroep KG1 - CD Merlijn Dewasme en Lieve van Vilsteren (vaste keepers)
19:00 - 20:15 Meisjes A1 KG1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B2 Steijn Nijenhuis KG2 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes B3 Walter Kloosterboer KG2 - AB
19:15 - 20:15 Keepers A/B Trainingsgroep KG1 - D Merlijn Dewasme (vaste keepers)
19:15 - 20:15 Keepers H1/D1 Trainingsgroep KG1 - C Merlijn Dewasme (vaste keepers)
20:15 - 21:30 Dames 30A Walter Kloosterboer KG1 - CD
20:15 - 21:30 Heren 35A KG1 - AB
20:15 - 21:30 Heren 45A KG1 - AB
20:30 - 21:30 Trimmers woensdag Wouter Wensink KG2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Jongens D1 Walter Kloosterboer KG1 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes D1 Lisa Ravenhorst KG2
18:15 - 19:15 Meisjes D2 Martin Rietman
Sara Burggraaff
Martin Rietman
KG2
18:15 - 19:15 Meisjes D3 Jikke Fox
Martin Rietman
KG2
19:00 - 20:00 Jongens C2 Walter Kloosterboer KG1 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A2 Martin Rietman KG1 - CD
20:00 - 21:00 Jongens C1 Walter Kloosterboer KG1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Keepers JJ Trainingsgroep KG1 - D Lieve van Vilsteren
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Arjan van Zanen
Jochem ter Brugge
KG1 - C Technical Friday
16:30 - 17:30 Jongens E1 Arjan van Zanen
Roos Hoetink
KG1 - C Technical Friday
16:30 - 17:30 Jongens E2 Arjan van Zanen
Paulien Wieringa
KG1 - C Technical Friday
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 Jochem ter Brugge
Roos Hoetink
KG1 - AB Technical Friday
16:30 - 17:30 Meisjes E1 Arjan van Zanen
Ziya Berens
KG1 - AB Technical Friday
16:30 - 17:30 Meisjes E2 Arjan van Zanen
Paulien Wieringa
KG1 - AB Technical Friday
17:00 - 18:00 Instroomtraining Trainingsgroep KG2 - AB Floor Nijenhuis
17:30 - 18:45 Meisjes C2 Arjan van Zanen KG1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes B2 Maarten Wonink KG1 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes A1 Arjan van Zanen KG1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B1 Maarten Wonink KG1 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes C1 Julian Dewasme KG2 - AB
20:00 - 21:15 Dames 1 Arjan van Zanen KG1 - AB
20:15 - 21:30 Heren 1 Matthy Fett
Maarten Schippers
Martin Rietman
KG1 - CD Maarten Schippers Martin Rietman Matthy Fett Maurice Pannemans
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 09:30 Benjamins Fleur Tap
Martin Rietman
Ziya Berens
Bente Colenbrander
KG1 - AB Onder begeleiding van Martin Rietman
08:30 - 09:30 Kabouters 1 Jory Haneveld
Madelief Teerds
Martin Rietman
KG1 - AB Onder begeleiding van Martin Rietman
08:30 - 09:30 Kabouters 2 Lieke Snellink
Martin Rietman
Nienke Avenarius
KG1 - AB Onder begeleiding van Martin Rietman
08:30 - 09:45 Trimmers zaterdag Marcel Peer KG2 - AB
08:45 - 10:00 G-Hockey Trainingsgroep KG2 - CD Onder begeleiding van Marieke Doorn
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 09:45 Trimmers zondag Rob Doorn KG1 - AB
10:30 - 12:00 Dames 30A KG2 - CD
10:30 - 12:00 Heren 35A KG2 - CD
10:30 - 12:00 Heren 45A KG2 - CD
10:30 - 12:00 Trimmers Dames KG2 - AB
10:30 - 12:00 Trimmers woensdag KG2 - AB
10:30 - 12:00 Trimmers zaterdag KG2 - AB
10:30 - 12:00 Trimmers zondag KG2 - AB
10:30 - 12:00 Veterinnen B KG2 - CD
11:00 - 12:15 Dames 1 Arjan van Zanen KG1 - AB
12:15 - 13:30 Heren 1 Arjan van Zanen KG1 - AB