header foto header foto header foto
header foto header foto header foto
header foto header foto header foto
 

Heren 1

Spelers Heren 1

Bram van den Bos
Pepijn Bouma
Max Brok
Julian Dewasme
Ruben van Empel
Ward Heitmeijer
Bram Hiddink
Luuk Klein Beekman
Max Klein Beekman
Bram Klein Beekman
Jelmer Kleisterlee
Job Kuijper
Jurre Kuiper
Thomas Kuiper
Ferco Meutstege
Steijn Nijenhuis
Sietse Smole
Job van Toorn
Rik de Vries
Hidde Wentink
Maarten Wonink

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Rob Oostendorp
Manager Max Klein Beekman
Trainer Matthy Fett
Trainer Martin Rietman
Trainer Maarten Schippers
Trainer Niels Voskamp
Trainer Arjan van Zanen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Avanti H1 Eemvallei H1
Dieren H1 Zeewolde H1
Doorn H1 Overbetuwe H1
Haackey H1 HCHN H1
Lelystad H1 Spitsbergen H1
Lochem H1 PW H1

Trainingen

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Doorn H1 5 15 5 0 0
2 Lelystad H1 5 13 4 1 0
3 Zeewolde H1 6 10 3 1 2
4 PW H1 3 9 3 0 0
5 Lochem H1 5 9 3 0 2
6 Haackey H1 4 9 3 0 1
7 Spitsbergen H1 5 8 2 2 1
8 Eemvallei H1 6 7 2 1 3
9 HCHN H1 6 4 1 1 4
10 Dieren H1 6 3 1 0 5
11 Overbetuwe H1 6 3 1 0 5
12 Avanti H1 5 0 0 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina H1 n.n.b thuis
14 mrt HCHN H1 n.n.b uit
21 mrt Hockey Club Zeewolde H1 n.n.b thuis
28 mrt HHC Haackey H1 n.n.b uit
11 apr MHC Dieren H1 n.n.b uit
18 apr WMHC Avanti H1 n.n.b thuis
25 apr Doornse Hockey Club H1 n.n.b uit
16 mei M.H.C. LELYSTAD H1 n.n.b thuis
30 mei VMHC Spitsbergen H1 n.n.b uit
6 jun HCOB - Hockeyclub Overbetuwe H1 n.n.b thuis
13 jun H.C. Eemvallei H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
PW H1 Lochem H1 3-2
Overbetuwe H1 Doorn H1 0-5
Spitsbergen H1 Lelystad H1 2-4
HCHN H1 Haackey H1 2-3
Eemvallei H1 Avanti H1 7-1
Zeewolde H1 Dieren H1 6-5
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Doorn H1 Eemvallei H1 4-1
Avanti H1 PW H1 0-10
Haackey H1 Zeewolde H1 3-2
Dieren H1 Spitsbergen H1 3-7
Lelystad H1 Overbetuwe H1 7-1
Lochem H1 HCHN H1 4-0
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Haackey H1 Dieren H1 5-3
Overbetuwe H1 Spitsbergen H1 1-6
Eemvallei H1 Lelystad H1 3-5
HCHN H1 Avanti H1 3-2
Zeewolde H1 Lochem H1 5-1
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Doorn H1 HCHN H1 9-0
Spitsbergen H1 Eemvallei H1 3-3
Avanti H1 Zeewolde H1 1-4
Dieren H1 Overbetuwe H1 5-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Eemvallei H1 Overbetuwe H1 3-5
Lochem H1 Dieren H1 4-1
HCHN H1 Lelystad H1 0-8
Zeewolde H1 Doorn H1 3-8
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Dieren H1 Eemvallei H1 3-4
Avanti H1 Lochem H1 1-7
Spitsbergen H1 HCHN H1 2-2
Doorn H1 Haackey H1 6-1
Lelystad H1 Zeewolde H1 3-3
Overbetuwe H1 PW H1 0-9