1.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 2.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg header-tempo.jpg
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 Jongens D1 Steijn Nijenhuis KG1 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes D4 Annemiek van Drunen KG1 - AB
17:45 - 19:00 Jongens C1 Steijn Nijenhuis KG1 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes C1 Annemiek van Drunen KG1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B1 Annemiek van Drunen KG1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes C3 Daphna Jonkhout KG1 - CD
20:15 - 21:30 Meisjes A1 Annemiek van Drunen KG1 - AB
20:15 - 21:30 Meisjes B2 Daphna Jonkhout KG1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens E1 Christiaan von Geldern KG2 - B
17:00 - 18:00 Jongens F1 Daphna Jonkhout
Maarten Wonink
Christiaan von Geldern
KG2 - B
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Beau Wagelaar
Christiaan von Geldern
KG2 - A
17:00 - 18:00 Meisjes F2 Willemijn Bouman
Christiaan von Geldern
KG2 - A
17:00 - 18:00 Meisjes F3 Amber Nijmeijer
Christiaan von Geldern
KG2 - A
17:45 - 19:00 Jongens B2 Rob Hupkens KG1 - AB
17:45 - 18:45 Meisjes D3 Sam Drabbe KG2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Christiaan von Geldern KG2 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes C2 Sam Drabbe KG2 - CD
19:00 - 20:15 Jongens B1 Rob Hupkens KG1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes C4 Christiaan von Geldern KG2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes D2 Daphna Jonkhout KG1 - CD
20:00 - 21:15 Veterinnen B Daphna Jonkhout KG1 - CD
20:15 - 21:30 Jongens A1 Rob Hupkens KG1 - AB
20:15 - 21:30 Meisjes A2 Christiaan von Geldern KG2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Daphna Jonkhout KG2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Annemiek van Drunen
Floor Siebelink
KG1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Emma Ravenhorst
Annemiek van Drunen
KG1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E1 Femke Dollenkamp
Annemiek van Drunen
KG1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes E2 Bob Wilschut
Annemiek van Drunen
KG1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes E3 Thijs Scholten
Annemiek van Drunen
KG1 - CD
18:00 - 19:00 Jongens 8E2 Bob Wilschut KG2 - AB
18:15 - 19:15 Jongens D1 Annemiek van Drunen KG1 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes C3 Lisanne Gerritsen KG1 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes D4 Emma Ravenhorst KG2 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes C1 Bob Wilschut KG2 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B2 Annemiek van Drunen KG1 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes B1 Lisanne Gerritsen KG1 - CD
20:15 - 21:30 Trimmers woensdag Tim Smole KG2 - AB
20:30 - 21:30 Veteranen A Annemiek van Drunen KG1 - AB
20:30 - 21:30 Veteranen B Annemiek van Drunen KG1 - AB
20:45 - 21:45 Meisjes B1 Martin Rietman KG2 - CD Strafcornertraining
20:45 - 22:00 Veterinnen A Lisanne Gerritsen KG1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Annemiek van Drunen KG1 - AB
17:15 - 18:00 Keepers A/B Trainingsgroep KG1 - CD
17:45 - 18:30 Keepers D Trainingsgroep KG2 - AB
18:00 - 19:15 Jongens C1 Rob Hupkens KG1 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C2 Annemiek van Drunen KG1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D2 Sam Drabbe KG2 - CD
18:30 - 19:15 Keepers C Trainingsgroep KG2 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes C4 Sam Drabbe KG2 - CD
19:15 - 20:30 Jongens B1 Rob Hupkens KG1 - CD
19:15 - 20:30 Jongens B2 Thijs Scholten KG2 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A2 Annemiek van Drunen KG1 - AB
20:30 - 21:45 Jongens A1 Rob Hupkens KG1 - CD
20:30 - 21:45 Meisjes A1 Annemiek van Drunen KG1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:00 Jongens 8E1 Sam Drabbe KG1 - D Keeperstraining JJ
16:15 - 17:00 Jongens 8E2 KG1 - D Keeperstraining JJ
16:15 - 17:00 Jongens E1 KG1 - D Keeperstraining JJ
16:15 - 17:00 Meisjes 8E1 KG1 - D Keeperstraining JJ
16:15 - 17:00 Meisjes 8E2 Sam Drabbe KG1 - C
16:15 - 17:00 Meisjes E1 KG1 - C
16:15 - 17:00 Meisjes E2 KG1 - C
16:15 - 17:00 Meisjes E3 KG1 - C
17:15 - 18:30 Jongens 8E1 Lisanne Gerritsen KG1 - A Technical Friday
17:15 - 18:30 Jongens 8E2 Daphna Jonkhout KG1 - A Technical Friday
17:15 - 18:30 Jongens E1 KG1 - A Technical Friday
17:15 - 18:30 Meisjes 8E1 KG1 - A Technical Friday
17:15 - 18:30 Meisjes 8E2 Fleur de Vries KG1 - B Technical Friday
17:15 - 18:30 Meisjes E1 Maaike Wopereis KG1 - B Technical Friday
17:15 - 18:30 Meisjes E2 Julian Dewasme KG1 - B Technical Friday
17:15 - 18:30 Meisjes E3 Maarten Wonink KG1 - B Technical Friday
18:30 - 19:30 Meisjes C1 Eric Wopereis KG1 - CD Strafcornertraining
18:45 - 19:45 Meisjes D3 Lisanne Gerritsen KG1 - AB
19:00 - 20:00 Jongens B1 Leo de Vries
Marcel Peer
KG2 - AB Strafcornertraining
19:45 - 21:00 Jong Dames 1 Lisanne Gerritsen KG1 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 09:30 Benjamins Piet de Kant KG2 - AB
08:30 - 09:30 Kabouters groep 1 Sam Drabbe KG2 - AB
08:30 - 09:30 Kabouters groep 2 KG2 - AB
08:30 - 09:45 Trimmers zaterdag KG1 - CD
09:00 - 10:00 G-hockey Marieke Doorn
Marieke Doorn
KG2 - CD
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 09:45 Trimmers zondag Tim Smole KG1 - AB